هیجان زده م ،خیلی هم هیجان زده م:/نمیدونم چرا انگار قراره یه جنگ شروع بشه.بهتر بگم؟دلم میخواد دعوا کنم !یه دعوا درست حسابی .وقتایی سعی میکنم آروم باشم هیجان زدگیم بدتر میشه.چقدر این روزا بده.یه کنسرت خفن میخوام .ازین کنسرت زیرزمینی های ایندی و پانک راک :(اه مرده شور همه شونو ببرن.چرا من پی سی ندارم؟یه پیاده روی حسابی میخوام .یه سالن مطالعه بزرگ بزرگ با یه کتابخونه با هزارتا قفسه.اولین کتابی که بخونم بهشت گمشده س.بالاخره میخونمش.یه چیزی هست.یک سالی هست دارم تو افکارم حلاجیش میکنم.از کجا شروع کنم؟فکر کنم عطار.تنهام متاسفانه.هیچ کس حال اینکارا رو نداره:/اگه داشته باشه هم در دسترسم نیست.یه بار داشتم تو گوگل مپ می‌چرخیدم یه بنای تاریخی پیدا کردم که یه کیلومتر باهام فاصله داشت.سریع رفتم ببینم کجاست وقتی داشتم از تو یه باغ می‌گذشتم همه ش فکر میکردم فلانی اگه اینجا بود من مجبور نبودم از روی این چمن ها بگذرم ،مینشستیم چند دقیقه میچریدیم.ولی نبود:/چهارهزار کیلومتر اون طرف تر داشت هفت ساله ش کارتون میدید :/چند روزه دارم فکر میکنم چرا اینجا قلیون نداریم؟بی اصالتی تا کجا آخه:/یه کله قلیون یخ نعنا ساده با چایی نبات میخوام که بعدش یه دوسیب خفن چاق کنی با شجریان و چای هل:/ ختم کلام باید گفت که این همه خستگی فقط با بازیای جام جهانی رفع میشه.شروع شو لاکردار.شروع شو دیگه.

خسته ام مثل سگ

یه ,تو ,میخوام ,میکنم ,هیجان ,فکر ,هیجان زده ,شروع شو ,زده م ,چمن ها ,این چمن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ستاره بامداد میز کار دنیانت سرزمین تینا خلاصه کتاب تاریخ امامت اصغر منتظرالقائم پیام نور مرجع مقالات رسمی لوازم ارایش مدیریت بازاریابی بهترین ها و جدیدترین ها⭐️LIMAN⭐️ مطالب اینترنتی تجربه موفق